Láska jménem strach

25. ledna 2011 v 15:30 | Eliška Radová ( Fjord[ííík]* )
Stála jsem na skále a vnímala vítr. Bylo mi krásně. Překypovala jsem nedočkavostí ale ještě ne, ještě je brzy. Až budu dokonale uvolněná.

Smysl pro nebezpečí jsem v sobě objevila teprve nedávno. Bylo to více než adrenalin. Milovala jsem strach, nebezpečí, bolest. Zkoušela jsem pár adrenalinových sportů, ale žádný mi nebyl dost dobrý. Mnoho přátel mi doporučilo seskoky padákem. A tak jsem to zkusila.


První hodinou sem byla nadšená. Nevěděla jsem co to je, neznala jsem to. Strach z neznámého naplňoval celé mé tělo, když jsem měla skočit. Neskočila sem, když tu se letadlo zachvělo a já vypadla. Bála jsem se, a to jsem milovala. Nevnímala jsem nic, než svůj strach. Druhou hodinu už ale tento strach opadl. A tak jsem se seskoky skončila.

Další z přátel mi doporučil bungee jumping. Po prvé mě opět naplnil ten strach z neznámého. Když skáčete a uvědomíte si, že Vás guma nemusí udržet, je to nádherné. Když pak těsně nad hladinou vody zůstanete vyset, je to šok. Byl to nádherný zážitek, ale stejně jako u seskoků, po druhé to vše vyprchalo.

A tak to pokračovalo dál i s jinými sporty, až jsem řekla dost. Takhle nemohu žít. A tak dnes zemřu při tom, co miluji nejvíc. Zemřu ve strachu. Zhluboka jsem dýchala, až jsem se cítila uvolněná. Dostala jsem ze sebe vše špatné a byla jsem spokojená. Skočila sem. Padala jsem ze skály a zažila to nejkrásnější, co mě v životě potkalo. A tak se mi splnil sen, sen zemřít při tom, co nejvíce miluji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ch.Fiddi.D. Ch.Fiddi.D. | E-mail | 11. března 2011 v 2:21 | Reagovat

Pěkné, jsem zvědavá, jestli budeš psát dál :-)

2 ERna ERna | 13. března 2011 v 10:06 | Reagovat

Určitě se na to chystám, jen mě musí chytnout můza... :-)

3 Danča Danča | 18. března 2011 v 14:53 | Reagovat

máš úžasnej talent zlatí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama